O mnie

Cześć, super że tu jesteś! 

Nazywam się Milena Skórska i uwielbiam wnętrza. Moją pasją od zawsze był porządek, organizacja, stylizowanie i wydobywanie potencjału z zastanych przestrzeni, dlatego postanowiłam robić na codzień to, co kocham oraz pomagać moim klientom pokochać swoje wnętrza na nowo 🙂

Jako Terapeutka Wnętrz zajmuję się declutteringiem i organizacją przestrzeni oraz home stagingiem czyli profesjonalnym przygotowywaniem nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Aby skutecznie pomagać moim klientom, nieustannie podnoszę swoje kompetencje. We wrześniu 2021 ukończyłam Kurs Projektowania Wnętrz w Krakowskich Szkołach Artystycznych i Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP.

W styczniu 2023 zdobyłam certyfikat ukończenia Kursu Declutteringu i Profesjonalnej Organizacji Przestrzeni u Architekt Porządku Agnieszki Witkowskiej.

Natomiast w marcu 2023 zdobyłam, jako 70-ta osoba w Polsce, certyfikat z home stagingu na jedynym w Polsce kursie akredytowanym przez EUROPEAN ASSOCIATION OF HOME STAGING PROFESSIONALS (EAHSP), które jest największym europejskim stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów w branży home stagingu, a którego jestem dumnym członkiem.

Aby kompleksowo świadczyć usługi klientom, stale poszerzam moją wiedzę z zakresu rynku nieruchomości, trendów, innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych jak również profesjonalnej obsługi klienta.

Pozwól się poprowadzić do spokojniejszego życia 🙂