Opinie

Dzięki pozbyciu się parapetu i krat oraz dodaniu kolorów, balkon stał się idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

After

before

Wąski balkon z kratami sprawiał klaustrofobiczne wrażenie.

„Terapeutki Wnętrz już odmieniły moje życie, a jeszcze nie przeszłam całego procesu ^^ Widzę zmianę nie tylko na poziomie rzeczy. Jest mi lżej, łatwiej. Tam, gdzie razem z dziewczynami przeprowadziłyśmy odgruzowywanie, jest spokój. Zaczęłyśmy od szafy i problem z wybieraniem co na siebie założyć, zniknął. Zostało tyle ubrań ile naprawdę potrzebuję i to samych fajnych. Dzięki temu lepiej wyglądam i lepiej się czuję. Mam też mniej do prania i prasowania, zniknęły błędy zakupowe, a z nimi wyrzuty sumienia. Odgruzowałyśmy też rzeczy łazienkowe i z brzydkiej, starej, nielubianej przeze mnie łazienki zrobiło się małe spa. Nadal może zmieniłabym kafle, ale już lubię do niej wchodzić, zaglądać do szafek, brać kąpiel. Jest ładnie i poręcznie. Trudno opisać wszystkie efekty jakie niesie za sobą terapia wnętrz, bo nie jest to ani sprzątanie, ani dekorowanie. To jest umiejętność, którą zdobywa się dla siebie i którą można zawsze, w każdym innym miejscu wykorzystać.” Ania, Kraków

Terapeutki Wnętrz pomogły mi w uporządkowaniu kuchni i łazienki. Okazało się, że mam wiele rzeczy, z których nie korzystam. Dziewczyny pomogły mi uporządkować szafki w taki sposób, żeby były dla mnie wygodne i poręczne. Teraz chętnie korzystam z kuchni, bo wiem co mam i pilnuje porządku i dobrze się z tym czuję.” Hania, Elbląg

„W łazience miałam taki bałagan, że wstyd było mi jak gazownik spisywał licznik. Pod namową TW wyrzuciłam wszystko na podłogę i okazało się, że duża część kosmetyków, detergentów jest już do wyrzucenia. Resztę poukładałam w oklejone pudełka po butach i teraz mam porządek i wiem co gdzie mam. Będę korzystała z porad dziewczyn, bo takie porządki uspokajają. Ostrożnie teraz robię zakupy, każda rzecz jest przemyślana i wiem, że je kontroluję.” Jola, Elbląg

„Gorąco polecam terapię wnętrz prowadzoną przez Emilię i Milenę. Obie są nie tylko pełne profesjonalizmu, ale również empatii, co jest bardzo ważne w sytuacji, gdy „wpuszczasz ” do swojej prywatnej przestrzeni nieznajome. A sama organizacja wnętrz rzeczywiście może zmienić życie i punkt widzenia na wiele sytuacji, również poza domem.” Wiola, Porto

„Skorzystaliśmy z mężem z pełnej oferty Terapeutek Wnętrz. Emilia oraz Milena zmieniły nasze życie! Pomogły nam pozbyć się rzeczy, które od wielu lat bezużyteczne zalegały w naszych szafach/naszym domu. Doradziły nam, jak poukładać rzeczy w sposób, który powoduje, że codziennie z wielką przyjemnością patrzymy na porządek w naszym domu. Najważniejszą zmianę poczyniły jednak w naszych głowach, bo odgruzowywanie przestrzeni wraz z dziewczynami doprowadziło do tego, iż nasze wybory konsumenckie są teraz głęboko przemyślane i świadome. Staliśmy się strażnikami tego, co wchodzi do naszego domu!!! Jesteśmy teraz naprawdę szczęśliwi i wolni, bo sami kierujemy tym, czego naprawdę potrzebujemy, a nie kierują nami sprzedawcy stosujący triki marketingowe, aby sprzedać nam niepotrzebne bibeloty.” Justyna, Kraków

„Dziewczyny mają niebanalne pomysły, bardzo mi pomogły z kwestią rzeczy, do których ma się sentyment a leżą w zakurzonym pudełku. Od tamtej pory mam ochotę pozbyć się mnóstwa gratów i rozdać innym to, czego nie używam. Bardzo sympatyczny i zgrany duet.” Magda z Krakowa

„Czy miejsce, w którym żyjemy, może mieć wpływ na nasze samopoczucie, efektywność pracy i odpoczynku? Jestem pewna, że tak! W czasach, gdy zalewani jesteśmy niekończącą się ilością przedmiotów, bibelotów i innych szpargałów, ład, przejrzystość i porządek zdają się być utraconą ziemią obiecaną. To właśnie mogą zmienić Terapeutki Wnętrz 🙂 Pomogą przekonać się, jakie ilości przedmiotów kryją się w naszych szafach, szafeczkach, półeczkach, skrytkach. Na zimno wesprą w podjęciu decyzji z czego korzystamy, a co jest zbędnym „zajmowaczem miejsca”. A na koniec podpowiedzą jak zagospodarować swoją przestrzeń nie tylko ładnie, ale i praktycznie. Warto? Na bank 🙂 Magda ze Skierniewic

Zobacz stronę

„Bardzo polecam Terapeutki wnętrz! Dzięki pomocy mam uporządkowaną przestrzeń jak nigdy wcześniej. Dodatkowo nie jest to zmiana „na chwilę”. Do tej pory trzymam się zasad, które zostały wprowadzone na samym początku. Nie sądziłam, że przyniesie to aż tak wielki komfort! Ułatwiło to życie tak bardzo, że nie wyobrażam sobie powrotu do wcześniejszego stylu trzymania i posiadania rzeczy. Dziękuję ❤️❤️❤️ Klaudia z Gdańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *